Ekstrakt z kasztanowca (HCE) to suplement diety, który ma wiele zastosowań medycznych. Zawiera escynę, flawonoidy, związki kumarynowe i garbniki. Suplement ten jest powszechnie stosowany w leczeniu reumatyzmu i artretyzmu. Ponadto HCE ma właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu jest świetnym naturalnym środkiem leczniczym na różne schorzenia.

Według badań kasztany mają właściwości przeciwutleniające, przeciwwirusowe, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Posiada również właściwości obniżające poziom cholesterolu. Ponadto kasztany regulują ciśnienie krwi, poprawiają przepływ krwi i zwiększają produkcję czerwonych krwinek. Te właściwości sprawiają, że jest idealnym suplementem w leczeniu miażdżycy tętnic.

HCE pomaga w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, takich jak niewydolność serca i udar. Czyni to poprzez poprawę krążenia krwi i zwiększenie przepływu krwi do uszkodzonych obszarów ciała. Ten suplement ma również wiele innych zastosowań; na przykład jest stosowany w problemach żołądkowo-jelitowych, takich jak biegunka i zgaga. Stosowany jest również jako środek przeczyszczający i przeciwskurczowy przy różnych problemach z przewodem pokarmowym.

Wyciąg z kasztanowca to znany suplement diety o licznych właściwościach leczniczych. Może być stosowany w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń dzięki swoim licznym właściwościom terapeutycznym.

CategoryZdrowie

Telefon dyżurny        +48 500-846-999