Centrum leczenia nerwic

Centrum Terapii Nerwic w Mosznej jest ośrodkiem terapeutycznym. Terapia odbywa się w oparciu o świadczenia kontraktowane przez NFZ lub w ramach oferty komercyjnej.

Fit Life Kamil Jasiński

Trener Personalny i Dietetyk. Prowadzę osoby zawodowo związane ze sportem jak również pasjonatów i amatorów. Zapraszam na konsultacje i zakupy w FiT LIFE

Dom opieki „Na polanie”

W naszym Domu Opieki „Na Polanie” (koło Maszewa, woj. zachodniopomorskie) dla naszych Pensjonariuszy przygotowaliśmy przestronne, komfortowe pokoje, łazienki wyposażone w sprzęt ułatwiający korzystanie z nich osobom starszym i niepełnosprawnym, salon wypoczynkowy z telewizorem, kącik biblioteczny z różnorodną ofertą książkową oraz prasą, jadalnię z dużym rodzinnym stołem.

Self. studio terapii i rozwoju osobistego

Jestem psycholożką, absolwentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia, specjalność: Psychologia kliniczna, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Fundacja „mali bracia Ubogich”

Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce.